High Fidelity
audio salons
Cambridge Audio
CX Series
Martin Logan
Motion Series
Mūsu katalogs
Jaunumi
Darba laika izmaiņas COVID 19
02.04.2020
Covid-19 dēļ mūsu darba laiki:
Jauns zīmols mūsu piedāvājumā - Lithe Audio
19.02.2020
Lithe Audio - iespējams labākie bezvadu akustisko sistēmu risinājumi gan Bluetooth, gan WiFi ar lielisku vadību no mobilās aplikācijas
''High Fidelity'' audio tehnikas salonā Jūs varat ne tikai iegādāties Hi-Fi un Hi-End tehniku un to komponentes, bet arī atrast risinājumu Jūsu mājas apskaņošanai, kas spēs pilnībā atbilst Jūsu muzikālajai gaumei. 

Projektējam un risinām, kā vienkāršus tā arī sarežģītus uzdevumus.
Uzstādām jebkuras sarežģītības HiFi un HiEnd sistēmas.

Lai panāktu nepārspējamu skaņas kvalitāti vēlams plānot mājas kinozāles vai stereo sistēmas izvietošanu un novietošanu vēl telpas projektēšanas stadijā.
  
Uzņēmums piedāvā un nodrošina:

Komponentu atlasi mājas kinozāles un stereo sistēmām: akustiskās sistēmas, Hi Fi un Hi End tehniku, TV, projektorus, ekrānus;
Mājas kinozāles un stereo sistēmu komponentu uzstādīšanu.
Mājas kinozāles sistēmas iestatīšana.
Mājas kinozāles un stereo sistēmas projektēšana telpu celtniecības stadijā.

- Profesionāli mājas kinozāles un stereo sistēmas projektēšanas pakalpojumi. Jūsu ērtībai ir iespēja pieteikt inženiera izbraukšanu uz mājām.
- Jebkuras sarežģītības pakāpes mājas kinozāles un stereo sistēmas kompetenta uzstādīšana un iestatīšana.
- Tikai augstas kvalifikācijas speciālista veiktā instalācija pilnībā realizē komponentu potenciālu un ļaus izbaudīt visas Jūsu sistēmas iespējas.

- Ainavas akustikas ierīkošana, Arhitektūras akustikas uzstādīšana.

- Jebkuras sarežģītības sistēmas projektu īstenošana.

- Multirūm sistēmas projektēšana un instalācija.
- Dažādas nozīmes telpu apskaņošana: Konferences zāles, pārrunu telpu, kafejnīcu, restorānu, veikalu un citiem sabiedriskiem objektiem.

 
Mums uzticētajos projektos cenšamies iesaistīties jau no paša sākuma, lai labāk izprastu klienta vēlmes un vajadzības, sniegtu detalizētas konsultācijas, ieteikumus un pats galvenais vēlamo rezultātu un efektu, tādēļ vienmēr tiek piemeklēts klientam visatbilstošākais un izdevīgākais risinājums.